www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’da sırasıyla RN ve İstanbul ADCO firmaları içerisinde reklam çalışmalarını yaptık. Ardından Karadeniz Ereğli’de Marka Grup bünyesinde bulundum. Bu süreçlerden sonra kendi memleketim Aksaray’a tekrar geri dönüş yaptım. Reklam çalışmalarına şimdilik ara versem de “Fotoğrafçılık” asla bir köşede durmadı. Günümüzde çalışmalarımın önemli bir kısmını fotoğrafçılık üzerine yoğunlaştırdım.

thrdnc2

Fotoğraf stüdyosu çalışmalarına başlamadan atılması gereken bazı adımlar vardır. Bu adımlardan sonra stüdyo açıldığı zaman yine sitemizden bu duyuruyu ve adresimizi sizlerle paylaşacağız. Fotoğraf stüdyomuzun yanı sıra “Bati Kapadokya” tanıtım grubumuzla beraber Aksaray’ın hak ettiği tanıtım potansiyeline ulaşmasını amaçlıyoruz. Bu denli güçlü bir geçmişe sahip yerleşim yerinin turizmden hak ettiğinin çok çok küçük bir kısmını alması yeterli değildir. 8 yıl Türkiye’nin en büyük 10 acentasından 4 tanesinde görev yapmış birisi olarak bunun gerçekten yeterli olmadığını rahatlıkla belirtebilirim.

Her Aksaraylının bilmesi gereken Aksaray tarihçelerini buradan okuyabilirsiniz.

Batı Kapadokya olarak Aksaray tanıtımı için gönüllü olan tanıtım elçilerini “Kadromuz” kısmında listeledik. Fotoğraf, video ve tanıtım yazılarıyla aktif olarak tanıtımlarını gerçekleştireceğiz. Açıldığı zamanda Fotoğraf Stüdyomuz aracılığıyla kadromuzda sizde yer alabilirsiniz.

Kısaca Tahir Dinç Kimdir

Reklam ajansı, turizm, öğretmenlik ve gazetecilik meslekleri içerisinde çalışmıştır. 2005 yılından bu yana ODP (Google Directory) Editörlerinden birisidir. 9 yıldır editörlük çalışmalarına da devam ediyor. Yine Aksaray ODP editörlüğünü de kendisi yapmaktadır. Nevşehir Ünv., Karaelmas Ünv., ve Boğaziçi Ünv.’lerinde bulunmuştur.

Web tasarım konusunda çeşitli çalışmaları olmuş ve kendisine bağlı web sayfalarına ayda 2.5 milyon kişi gelmektedir. Şimdi Aksaray’da olan Tahir Dinç, çalışmalarını fotoğrafçılık üzerine yoğunlaştırmış ve artık bu alanda devam edecektir.