www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bakırköy’de Müzik Eğitimi Almak

Bakırköy her ne kadar İstanbul’da bana uzak kalsa da, kaliteli bir eğitim almak için merkezi yerlerden. Elbette Bakırköy’de onlarca “Müzik Eğitimi” veren yerler var. Bunlar arasından birini seçmek oldukça zor göründüğünü biliyorum. Bir müzik eğitim kursunu tavsiye edici bir şeyler yazayım istedik. Bu yazı da bahsetmek istediğim yer “Global Sanat Bakırköy Eğitim Kursu” dir.

Deneyimli öğretmenleri ile Global Sanat başarılı bir eğitim süreci geçirmektedir. Bakırköy‘de ulaşımı kolay merkezi konumu, eğitim sürecinde başarılı öğretmenleri ve onlarca yıllık deneyime sahip yönetimiyle Global Sanat iyi bir tercih olarak durmaktadır.

globalsanat

Global Sanat Kursunda Hangi Eğitimler Var?

Müzik üzerine hemen hemen önemli her branşta derler verebiliyorlar. Tüm dersler kısmında bahsettikleri gibi bu içerikleri Klasik Gitar Kursu, Klasik Bale Kursu ve Piyano Kursu başlıcalarını oluşturuyor. Elbette kendim “Hakkımızda” kısmında belirttiğim gibi “Eğitim Fakültesi” mezunuyum. İyi bir eğitim merkezi ile, yeterli olmayan eğitim merkezini ayıracak deneyime de sahibimdir.

Peki Hangi Müzik Aleti Sizin İçin Daha Uygun Olur?

Bir eğitim sürecine başlamadan hangisine yeteneğiniz olduğunu bilmeyebilirsiniz. Global Sanat burada çocuklarını getiren aileler için tavsiye edici bir programları var. Müzik aletinin seçimini çocuğa veya aileye bırakılmıyor. Karar tamamen yeteneğe ait. Yüzlerce müzik aleti arasından deneme yanılma ile çocuk uygun olduğu bir estrumana yönlendiriliyor. Bu uygulamanın yapılıyor olması dahi Global Sanat’ın ne kadar titiz çalışmalar yaptığını gösterir nitelikte.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment