www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Tahir Dinç Aksaray Fotoğraf Stüdyosu

Aksaray’da Düğün Salonları Anketi

Aksaray Vera Gelinlik, Aksaray’da düğün salonlarıyla ilgili kendi ziyaretçilerine “Aksaray’da Vera Gelinlik Müşterilerine Hangi Düğün Salonunu Tavsiye Edersiniz?” sorusunu almış ve oldukça güzel sonuçlar çıkmış. 06.01.2020 tarihi itibariyle oylamaya tam olarak 103 Vera Gelinlik ziyaretçisi katılmış ve ortaya bir sıralama çıkmış.

Sıralama ve Sonuçlar

 • Kültürpark Gala Düğün Salonu (17%, 17 Oylar)
 • Altuntaş Düğün Salonu (14%, 14 Oylar)
 • Tappa Düğün Salonu (13%, 13 Oylar)
 • Liva Düğün Salonu (Liva Cafe) (13%, 13 Oylar)
 • Grand Bozoklu Düğün Salonu (11%, 11 Oylar)
 • Hanifi Yılmaz Düğün Salonu (7%, 7 Oylar)
 • İpekyolu Düğün Salonu (7%, 7 Oylar)
 • Dilara Düğün Salonu (4%, 4 Oylar)
 • Pırlanta Düğün Salonu (4%, 4 Oylar)
 • Saray Düğün Salonu (3%, 3 Oylar)
 • Alyans Düğün Salonu (3%, 3 Oylar)
 • Villa Düğün Salonu (3%, 3 Oylar)
 • Yalçınlar Düğün Salonu (2%, 2 Oylar)
 • Alyamey Düğün Salonu (2%, 2 Oylar)
Aksaray Gala Düğün Salonu

İlk sırayı Kültürpark Gala Deluxe Düğün Salonu elde etmiş. Onu sırasıyla Altuntaş Hotel’e ait düğün salonu, Tappa ve Liva takip ediyor.

Bkz. https://www.veragelinlik.com/category/dugun-salonlari/

Kardelen FM’de Aksaray Sohbet Odaları Açıldı

Türkiye’nin ilk online radyosu Kardelen FM’de Aksaray ile ilgili bir gelişme oldu ve Aksaray Sohbet Odaları açıldı. Kardelen FM, 2001 yılında Türkçe ilk online radyo yayını yapan radyodur. Radyonun 18 yıllık macerasına Aksaray kanalını açarak devam ediyor.

Aksaray Sohbet Odaları

Aksaray Üniversitesi Sohbet Odaları

20.000 öğrencisi ile Aksaray Üniversitesi her geçen gün büyüyen bir eğitim kurumu. Aksaray’da ciddi sayıda da gurbetçisi var. İçanadolu’nun bu yükselen şehrine ise yatırımlar her geçen gün artıyor.

Kardelen FM Aksaray Chat sayfasına giriş yaparak ilgili kısımlardan Kardelen FM’in sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

Aksaray Kültürü ve Tarihi Yerleri

Aksaray’a hala yolunuz düşmediyse ve daha önce tanışmadıysanız Kapadokya’yı tam olarak gezmemişsiniz demektir. Aksaray, Batı Kapadokya olarak tabir edilen kısımdır. İçerisinde Güzelyurt, Ihlara, Selime gibi bir çok ünlü yer bulundurur. Aksaray’da mutlaka Güzelurt köylerini gezmenizi tavsiye ederiz.

Aksaray’da İlk Günlerimiz Başladı

15 yıllık İstanbul serüvenini 2019 yılı sonlarında kapatıp Aksaray’a dönüş yapmıştık. Bu zorlu dönüşte elbette ailemin desteği oldukça önemliydi ve süreci kolaylaştırmıştı. İstanbul’da Melih Dinar ile beraber kurduğumuz Türk SEM, 2015 yılında Google Türkiye 1.si olmuş ve on milyonlarca TL’lik güçlü bir rakam reklam vermiştik. Uzun yıllık bir sürenin ardından çok yakın arkadaşlarımdan uzaklamış olmak elbette çok üzücüydü. Fakat; bazı süreçleri yoluna koyduğumuz zaman ve iç piyasalar kendi yoluna girdiği zaman kaldığımız yerden devam etmeye karar verdik.

Aksaray Meydan

Türk SEM kanadında ise Türk SEM’in Aksaray’a geldiğini belirtebiliriz. Fakat; İstanbul’da aylık reklam harcaması 100.000 TL altı olan firmalarla çalışmıyorduk. Böyle bir koşulun Aksaray’da olması ise imkansız olacak gibi duruyor. Yine de Türk SEM varlık çalışmasına devam edecek ve dijital reklam sektöründe ki varlığını koruyacak. Sonuç itibariyle Türkiye’nin en büyük dijital reklam ajanslarından birisidir.

Jenny Packham Eline Sağlık

Aksaray’da genel itibariyle çalışmalarımı Gelinlik.net ve Vera Gelinlik ailesinin geliştirilmesine adayacağım. PHP Yazılımcısı Ferhat Altay tarafından kodlanan Gelinlik.net dünyanın en geniş gelinlik arşivi olmak için yola çıkıyor. Kim bilir ileride sitemizi farklı dillere de tercüme ederiz.

Vera Gelinlik, Gelinlik.net Üyesidir.

Bilgilendirme

Aksaray’da olmak öncelikle çok güzel. Çocukluk zamanları ve lise hayatı sonra 15 yıl sonra dönüş. İstanbul’da tüm büyük turizm acentalarının sahipleri şahsi olarak tanıştım. Toplantılar ve çalışmalar sonra Aksaray. Bu süreçte Aksaray’ın en ciddi gelinlik mağazasını kurmak için en doğru hamleleri atmaya çalışıyoruz.Başarının elbette tek bir yolu ve yöntemi yoktur. Bir karmaşa ürünüdür. Biz Aksaray’ın en geniş ürün sayısı, en derli toplu mağazası ve en iyi müşteri deneyimini oluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için alanında deneyimli bir aile işletmesiyiz. Umarım gücümüzü Aksaray’dan alır sırasıyla Konya ve Antalya’ya mağazalarımızı açarız.

Aksaray Nişanlık Mağazası

Aksaray’ın hem ürün alternatifi bakımından hem de güncel modayı yakından takip ediyor olmasından dolayı Vera Gelinlik mutlak tavsiye sıramızda ilk sıraya geliyor. Nişan konusu hala Aksaray’ımız için oldukça önemli. Çünkü Nişan ile akrabaların bir birini tanıması mümkün oluyor ve aslında bir birliktelik için en önemli hususlardan.

Nişanlık seçimi mutlak olarak Gelinlik kadar önem teşkil ediyor. Çünkü nişan töreninde gelin ve damatı akrabaların önemli bir kısmı ilk defa görüyor olacaktır.

Bu özel günde en doğru seçimi ise biraz önce bahsettiğim gibi Vera Gelinlik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer aileler arasında daha mütavazi bir tören gerçekleştirecekseniz bu konuda bir “Nişan Masası” ihtiyacınız olacaktır. Aksaray Gelinlik firması Vera Gelinlik mağazasında ki nişan masalarına göz atabilirsini. Aksaray nişan masası konusunda en ciddi alternatif listesi yine kendilerinde bulunmaktadır.

Aksaray’a Dönüş Zamanı mı?

Bir süredir turizmde çeşitli problemlerden dolayı İstanbul’dan Aksaray’a dönmeyi düşünüyorum. İstanbul’un en büyük dijital reklam ajanslarından Türk SEM’i “Melih Dinar” ile ortak açmış ve önemli başarılara imza atmıştık. Başarılı bir çok yılın ardından turizmin oldukça sıkıntılı geçen 2 yıllık sürecinde bazı taşlarımızı yerinden oynatmaya karar verdik. Melih Dinar memleketi Sinop‘a dönmeyi düşünürken bende Aksaray‘a dönüş süreçlerini değerlendirme durumlarını düşünüyorum.

İstanbul hayatımın tam olarak 15 yıllık önemli bir zaman dilimini kapladı. 18 yaşından günümüze gelen ciddi bir süreci içeriyor. Alışkanlıklar ve yaşanmışlıklar bu mantıklı olan Aksaray’a dönme sürecini çok zorlaştırıyor. Fakat; bu süreçte mantıklı hamlelerimin içerisinde Aksaray’a dönüş yolu net görünüyor.

Aksaray Meydan

Turizm ve Reklam konusunda edindiğim ciddi bir birikim mevcut. Aksaray’da elbette bunları işlevsel şekilde kullanmak çok zor olacaktır. Nitekim Türk SEM olarak aylık sadece 100.000 TL üstü reklam verenlerle çalışmaktaydık. Fakat; Aksaray’da bu rakamlarda bir işletme maalesef olmayacaktır.

Yinede bu konuda çeşitli yatırımlar yapılabilir diye düşünüyorum. Gezinet, Bkm Tur, Master Tur, VIP Tur, Tatil Budur, Anı Tur vb bir çok turizm acentasıyla alt acenta mantığında Tatil Panosu çalışması yapmıştık. Türkiye çapında oldukça güzel işler yaptıktan sonra çalışmalarımıza ara verdik. Şimdi tekrar Tatil Panosu’nu açabilir ve çalışmalarına başlayabiliriz. Yine aynı şekilde çalışmalarına hız verdiğimiz Vera Gelinlik çalışması mevcut. Yeni bir mağaza ile süreçi hızlandırdık ve genel prensiplerini Gelinlik.net prensipleri olarak belirledik. Artık Vera Gelinlik oldukça kurumsal ve bir çok önemli iş ortağı var.

Aksaray’da Türk SEM, Tatil Panosu ve Vera Gelinlik (gelinlik.net) üçlemesinde bir süreliğine sakin bir gelişim aşaması yaşayabiliriz. Bu ilgili süreçte Aksaray’dan güç olarak yine Tatil Panosu’nu Türkiye’de önemli noktalara getirebilir ve bir şekilde de Türk SEM olarak varlık mücadelemizi devam ettirebiliriz. Google’nin önemli partner ajanslarından olan Türk SEM’in ise Aksaray’a katacağı önemli şeyler mutlaka olacaktır.

Aksaray’da Gelinlik Nereden Alınır?

Her ne kadar son 15 yılım Aksaray dışında farklı farklı şehirlerde geçmiş olsa da Aksaray’a her yıl düzenli olarak mutlaka uğruyoruz. Maalesef Aksaray’a dönme düşüncem İstanbul’da ki iş durumlarımdan dolayı bir türlü gerçekleşmedi. Aksaray’a gelmeye ciddi ciddi karar verdiğim dönemlerde Aksaray’da işletmek üzere fotoğraf stüdyosu çalışmalarına başlamıştım. Fakat bu biraz önce bahsettiğim gibi gerçekleşmedi.

Yinede bir gün neden olmasın diyorum.

 Aksaray’da Evleneceklere Tavsiyelerim

Aksaray’da kına gecesi için en ideal mekanlardan birisi Liva Cafe hem ulaşımı kolay hem de işletme kalitesi yüksek. Düğün salonu olarak ise bir çok alternatif var bunlardan bir çoğu iyi bir tercih olacaktır. İlgili listeye ise Aksaray Düğün Salonları bağlantısıyla bakabilirsiniz.  İlgili kısımda yine bir oylama var. İlgili oylamayı önemseyebilirsiniz. Aynı zamanda düğün salonlarıyla ilgili yorumlara da göz atabilirsiniz.

Gelinlik Önemi ve Mağaza Seçimi

Her çift için düğün hayatlarının en özel günüdür. Bu özel günde gelinlik seçimi ise en zor kararlardan birisidir. Gelin adaylarının vücut – kilo endeksi  ve mekanın ışıklandırma sistemi oldukça önemlidir. Aynı şekilde yüz ve kafa şeklininde gelinlik seçimine etkileri mevcuttur. Bu konuda en yetişmiş bilgiye yine Vera Gelinlik ailesinde ulaşmak mümkün.

Vera Gelinlik Mağazası içerisinde yine Islak Lale ve bir birinden farklı tasarımda taçlara ulaşabilirsiniz. Sadece gelinlik değil Aksaray nişanlık ve bindallı da iyi bir seçenek olacaktır.

Bebek Cizgi Filmleri – Chootonz TV Türkçe

Sınıf öğretmenliği bitirdiğim süreçten sonra farklı meslekler üzerine yoğunlaşsam da eğitim konusunda ilgim ve gündeme dair akademik paylaşımları takibim devam etti. Bu süreçte “eBebek” üzerine bir çok farklı tavsiye metinlerimde olmuştu. Şimdi Chootonz TV Türkçe olarak bazı kritik davranımları çocuklara kazandırmak için oluşturulan çizgi filmleri sizlerle paylaşan Youtube kanalı ile ilgili bilgilendirme yapayım istedim.

Devamını okuyun >

Mahidevran Bodrum Fotoğrafları

Bodrum’da 2016 yılında Muhafazakar Tatil oteli olarak açılan Mahidevran Bodrum Otel ile ilgili küçük bir fotoğraf albümü yapalım istedik. Mahidevran Bodrum, denize sıfır, alkolsüz herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Duvarlı Tarla Mevkii 11km Bodrum, 48400 adresinde bulunan otelle ilgili küçük bir fotoğraf albümü oluşturduk. Sizde Mahidevran Bodrum Fotoğraflarını aşağıdaki kısımdan göz atabilirsiniz.

Devamını okuyun >

Aksaray ART TV Hakkında

TV Kanal listemde 12. sırada yer verdiğim Aksaray’a ait televizyon kanalı “Aksaray ART TV” ile ilgili hem eleştiriler hem de yorumlayıcı üslüpla değineceğim. Sonuç itibariyle İstanbul’da Aksaray’ı yani memleketimi özlediğim de izlemesi keyifli olmaktadır. Bir kaç farklı açıdan eleştirel yaklaşmaya çalışacağım. Sonuç itibariyle “Basın / Yayın” alanında Aksaraylı gazetecilere oldukça fazla iş düşmektedir. Peki bu düşen işleri ne kadar başarıyla yapıyorlar.

Devamını okuyun >

İstanbul’a Yerleşen İlk Türkler

Her Aksaraylının bu konuda bildiği oldukça fazla hikaye vardır. Gerçekten İstanbul’un ilk yerleşik Türkleri Aksaraylılardan mı oluşmaktaydı? Bu önemli konuyu inceleyelim tarihin araştırmalarına göz atalım istedim. Elbette önemli bir konuydu ve Aksaraylılar için önemli övünç kaynaklarından da birisi diyebiliriz. Nitekim İstanbul’un en önemli semtlerine isim vermiş bir şehir.

Devamını okuyun >