www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Tahir Dinç Aksaray Fotoğraf Stüdyosu

Bebek Cizgi Filmleri – Chootonz TV Türkçe

Sınıf öğretmenliği bitirdiğim süreçten sonra farklı meslekler üzerine yoğunlaşsam da eğitim konusunda ilgim ve gündeme dair akademik paylaşımları takibim devam etti. Bu süreçte “eBebek” üzerine bir çok farklı tavsiye metinlerimde olmuştu. Şimdi Chootonz TV Türkçe olarak bazı kritik davranımları çocuklara kazandırmak için oluşturulan çizgi filmleri sizlerle paylaşan Youtube kanalı ile ilgili bilgilendirme yapayım istedim.

Devamını okuyun >

Mahidevran Bodrum Fotoğrafları

Bodrum’da 2016 yılında Muhafazakar Tatil oteli olarak açılan Mahidevran Bodrum Otel ile ilgili küçük bir fotoğraf albümü yapalım istedik. Mahidevran Bodrum, denize sıfır, alkolsüz herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Duvarlı Tarla Mevkii 11km Bodrum, 48400 adresinde bulunan otelle ilgili küçük bir fotoğraf albümü oluşturduk. Sizde Mahidevran Bodrum Fotoğraflarını aşağıdaki kısımdan göz atabilirsiniz.

Devamını okuyun >

Aksaray ART TV Hakkında

TV Kanal listemde 12. sırada yer verdiğim Aksaray’a ait televizyon kanalı “Aksaray ART TV” ile ilgili hem eleştiriler hem de yorumlayıcı üslüpla değineceğim. Sonuç itibariyle İstanbul’da Aksaray’ı yani memleketimi özlediğim de izlemesi keyifli olmaktadır. Bir kaç farklı açıdan eleştirel yaklaşmaya çalışacağım. Sonuç itibariyle “Basın / Yayın” alanında Aksaraylı gazetecilere oldukça fazla iş düşmektedir. Peki bu düşen işleri ne kadar başarıyla yapıyorlar.

Devamını okuyun >

İstanbul’a Yerleşen İlk Türkler

Her Aksaraylının bu konuda bildiği oldukça fazla hikaye vardır. Gerçekten İstanbul’un ilk yerleşik Türkleri Aksaraylılardan mı oluşmaktaydı? Bu önemli konuyu inceleyelim tarihin araştırmalarına göz atalım istedim. Elbette önemli bir konuydu ve Aksaraylılar için önemli övünç kaynaklarından da birisi diyebiliriz. Nitekim İstanbul’un en önemli semtlerine isim vermiş bir şehir.

Devamını okuyun >

Yeni Bir Gazete Bayilerde – YeniBirlik

YeniBirlikLogo

Türk SEM‘in proje yöneticiliği hizmetlerini yaptığı “Yeni Birlik Gazetesi” şimdi tüm bayilerden temin edilebilmektedir. Gündeme ait “Sır Haberleri” Türk Gazetecilik anlayışına uygun şekilde yayınlıyorlar. Şu an Aksaray‘da da tüm bayilerden temin edilebilir.

“DİLDE FİKİRDE İŞTE BİRLİK”

İmtiyaz Sahibi
Avni ÖZGÜREL aozgurel@yenibirlikgazetesi.com

Genel Yayın Yönetmeni
Okan SARIKAYA osarikaya@yenibirlikgazetesi.com

Haber Müdürü
Mustafa YAŞAR myasar@yenibirlikgazetesi.com

Devamını okuyun >

Bakırköy’de Müzik Eğitimi Almak

Bakırköy her ne kadar İstanbul’da bana uzak kalsa da, kaliteli bir eğitim almak için merkezi yerlerden. Elbette Bakırköy’de onlarca “Müzik Eğitimi” veren yerler var. Bunlar arasından birini seçmek oldukça zor göründüğünü biliyorum. Bir müzik eğitim kursunu tavsiye edici bir şeyler yazayım istedik. Bu yazı da bahsetmek istediğim yer “Global Sanat Bakırköy Eğitim Kursu” dir.

Deneyimli öğretmenleri ile Global Sanat başarılı bir eğitim süreci geçirmektedir. Bakırköy‘de ulaşımı kolay merkezi konumu, eğitim sürecinde başarılı öğretmenleri ve onlarca yıllık deneyime sahip yönetimiyle Global Sanat iyi bir tercih olarak durmaktadır.

Devamını okuyun >

Maxim SEM ‘de Son Gelişmeler Neler?

İstanbul / Çekmeköy‘de hizmet veren SEM firmamız Maximsem.com son günlerde önemli bir yükseliş yakalamaya başladı. Bu yükselişin temel unsuru kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmamız olduğunu belirtebilirim. Kurumsal şekilde çalışan firmamız firmalar için tüm “SEO Çözümleri” konusunda hizmet veriyor. Sadece SEO olarak değil aynı zamanda sertifikalı şekilde “Adwords Danışmanlığı” hizmetleri de var. Maxim SEM son hızla müşteri alımlarına devam etmekte.

SEO

Adwords Reklamcılığında Durumu Nedir?

Sadece SEO ile başarının gelmesi mümkün görünmüyor. Bu kanı bir çok sektör için geçerli. Bazı kritik sektörler var ki Adwords maliyetleri çok yukarıda ve o alanda Adwords şu etapta çok mantıklı görünmüyor. Peki eğer Adwords reklamı veriyor olsaydınız siz Adwords’tan ne kadar kazanırdınız? sorusunun cevabını biliyor musunuz? Bu soru kalıbı üzerine çok düşündük ve ortalama değerleri baz alarak en uygun uygulamayı yazdık. İlgili bağlantıyı takip edip uygulamaya göz atabilirsiniz.

SEO Çalışmalarında Son Durum Nedir?

SEO alanında rekabet elbette 10 yıl öncesine göre oldukça farklı. Fakat 10 yıllık gelişimini yakından takip etmiş birisi olarak Maxim SEM’de biz kurumsal seo çalışmaları yapıyoruz ve asla üye kurumları sıkıntıya sokacak hamleleri atmıyoruz. Biz elbette şu mantığı temel mantık olarak alıyor ve o şekilde çalışıyoruz; “Üzerinde çalışacağımız site listeneceği yeri öncelikle haketmelidir. Hak etmeyen bir siteyi ilgili yere gelmez ve zaten gelmemelidirde.” prensibi içerisindeyiz. Yine de bazı SEO uzmanları bu hassasiyeti göstermiyor. Biraz para kazanmak için milyonlarca dakikanın boşa gitmesine neden olabilmekteler.