www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Digitürk Satış Merkezi Satismerkezi.com Açıldı

Bir süre önce Türkiye’nin önemli Call Center hizmeti sunan firmalarından DNA Call Center, Digitürk ile ilgili genel bir paylaşım çalışmasına başlamışlar. Siteleri “digiturk.satismerkezi.com” olarak yayınlanmakta. Sitelerinde TV Dünyası ile ilgili yüzlerce değerli makale kaleme alınmış. Hem gelişmeler hem bu noktada çözümler mevcut.

Digiturk Kampanyaları

Digitürk Hata Kodları ve Çözümlerinde En Fazla Döküman

Google’de bu konuda çok fazla bir verimli veriden bahsetmek zor. Genelde kaba taslak yazılmış makaleler mevcut. Fakat Satismerkezi.com bu hususta güzel çözümler üretmişler. Digitürk hata kodlarına çözümler kategorilerinde ilgili Digitürk kullanıcıların karşılaşacağı hata kodlarının çözümlerini paylaşmışlar.

image test alt

Lig TV Demek Digitürk Demek Midir?

Digitürk kullanıcılarının sadece %30‘u Lig TV abonesidir. Esasında Lig TV = Digitürk demek değildir. Digitürk kullanıcılarının ilk tercih sebepleri genelde sorunsuz yüksek kalitede TV seyretme arzusudur.

Digitürk Temin Edin

Digitürk satın almak için Satismerkezi.com üzerinden ilgili kısımlara gidebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Digitürk bağlatma işlemlerinizi başlatabilmektedirler.

.

Tahir

About Tahir

2003 yılından bu yana turizm, reklam ve gazetecilik yaptım. Günümüzde Aksaray'da fotoğraf stüdyosu çalışmaları yapmaktayım.

Leave a comment