Bilgilendirme

Aksaray Düğün Fotoğraf Çekimleri İçin 0382 313 75 32 Arayın

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Slide background

Tahir Dinç
hakkında bilgi almak
için burayı tıklayın.

Yeni Bir Gazete Bayilerde – YeniBirlik

YeniBirlikLogo

Maxim SEM‘in proje yöneticiliği hizmetlerini yaptığı “Yeni Birlik Gazetesi” şimdi tüm bayilerden temin edilebilmektedir. Gündeme ait “Sır Haberleri” Türk Gazetecilik anlayışına uygun şekilde yayınlıyorlar. Şu an Aksaray‘da da tüm bayilerden temin edilebilir.

“DİLDE FİKİRDE İŞTE BİRLİK”

İmtiyaz Sahibi
Avni ÖZGÜREL aozgurel@yenibirlikgazetesi.com

Genel Yayın Yönetmeni
Okan SARIKAYA osarikaya@yenibirlikgazetesi.com

Haber Müdürü
Mustafa YAŞAR myasar@yenibirlikgazetesi.com

ÖNEMLİ HABERLERE İLK SİZ ULAŞIN

YeniBirlik demokrat duruşu ve cesur habercilik anlayışı ile gazetelerini çıkartmaktalar. Web sayfalarında da anlık olarak tüm gelişmeleri görmenüz mümkün. Geniş editör kadrosu ile anlık olarak tüm haberleri okuyucularına ulaştırıyorlar. Fakat bazı özel haber ve gündeme dair siyasi inceleme yazılarına gazetelerinde yer vermekteler.

GÜNDEMİ YAKINDAN TAKİP ETMEK İÇİN WEB SAYFALARI AKTİF

gazetebirlik

Web sayfalarında en dikkat çeken “Siyasi Haberler” kısmıdır. Siyaset üzerinde hem Türkiye hem Dünya’da önemli bilgilere ver veriyorlar. Sitelerinde Analiz Haberler kısmında da bu dikkatli inceleme haberlerin ulaşmaları mümkün. Henüz çok yeni bir gazete olmasından dolayı da siteleri oldukça yeni. Henüz kurulum ve gelişim safhasında olan sitelerinde de içerikleri her geçen gün artıyor.

TWİTTER ÜZERİNDEN TAKİP ETMEKTE MÜMKÜN

Gazete Birlik üzerinden paylaşılan haberlere ulaşmak için Twitter Gazete bağlantısı ile takip edebilirsiniz. Son paylaşımları ise aşağıdaki gibidir.

Sadece haber değil kritik bilgilerde Gazete Birlik tarafından paylaşılmaktadır. Sitelerinde henüz olmayan ama ileri dönemlerde olabilecek bir kaç eklenti mevcut.

Tahir

About Tahir

2003 yılından bu yana turizm, reklam ve gazetecilik yaptım. Günümüzde Aksaray'da fotoğraf stüdyosu çalışmaları yapmaktayım.

Leave a comment