www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Holimax ve Aksaray Turizmi

Türkiye’nin en önemli reklam ajanslarından CRM Medya sahibi çok sevdiğim abim Ramazan Becer ile geçenlerde bir görüşme gerçekleştirdik. Bünyesinde 30 civarı oldukça değerli firmayı barındıran CRM Grup olarak Türkiye’nin en büyük turizm acentasını açmak için yola çıkıyorlar. Bir çok isim arasından Holimax isminde karar kılmışlar.

CRM Medya olarak Türkiye’nin en büyük otellerinin reklam çalışmalarını ve çağrı merkezlerini yönetiyorlar. Bu avantajların yanı sıra kendi bünyelerinde bulunan Youtube Akademi ile de sosyal medyada oldukça güçlüler. Yine aynı şekilde güçlü bir reklam deneyimine sahipler. Avantajların üst üste konmasıyla Holimax umut verici bir gelişme olarak duruyor.

Kendisinden Aksaray tabela acentası sözünü aldım. Elbette Holimax oldukça iyi bir noktaya gelecek ve alt acentası olarak Tatil Panosu‘da sektörde varlığını hissettireceğini düşünüyorum. Kadrosunda olmayı gerçekten isteyebileceğim bir çalışma olan Holimax’ın maalesef kadrosunda direk olarak yer alamıyorum. Çünkü; kısa bir süre önce Aksaray’a taşındım. Ama yine de gelişim sürecinde dışardan bir görev alabilirim.

Aksaray Turizm Gelişimi ve Tur Programına Kayıt

Tabi tur dendiği zaman elbette Jolly Tur, Hey Travel Trends, VIP Turizm, Duru Turizm, Tura Turizm şirketlerinde yöneticilik yapmış, BKM Tur olarak kendi acentesini kurmuş olan ve birlikte bir dönem çalıştığımız Barış Meletlioğlu ile doğru bir plan sonrası Aksaray’ı konuşmak istiyorum. Ülkemizin neredeyse tüm büyük tur firmalarının başındaki kişileri direkt tanıyorum. Kendilerine doğru bir neden oluşturarak çeşitli tur programlarının içerisine Aksaray dahil edilebilir.

Fakat daha önce bahsettiğim Aksaray Değişen Çehresi yazımdaki bahsettiğim değişen Aksaray öz kimliğini maalesef uygulamıyor. Eğer öz kimliğini uygulamazsa kendi öz varlığını kaybedeceği gibi gezilip, görünecek yer kimliğinden çıkar. Bir aktivite veya bir nedenden önce öz kimlik korunması gerekir. Bu konuda birinci dereceden ilgilenmesi gereken kurum Aksaray Belediyesi ‘dir.

Şunu bir köşeye yazmak gerekir o da çok çalışmak. Çünkü; yapılacak o kadar çok şey arasından birincisi en doğrusunu seçmek gerekli ikincisi ise o doğruyu en iyi şekilde gerçekleştirilmelidir.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment