www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kadromuz

 • contact-3

  Tahir Dinç

  Batı Kapadokya tanıtım grubunda yer almaktadır. Çalışmalarını Aksaray’da sürdürmektedir. Uzmanlık alanları; Turizm, Web Projelendirme ve Fotoğrafcılıktır.

 • contact-5

  Serdar Tıpırdamaz

  Özel bir şirkette çalışmakta olan Serdar Tıpırdamaz, Batı Kapadokya tanıtım grubunda aktif rol almaktadır. Uzmanlık alanları; Gezi, Spor ve Arabalardır.

 • contact-6

  Muhammed Deniz

  Güvenlik alanında çalışan Deniz, Aksaray tanıtımlarında önemli görevleri vardır. Uzmanlık alanları ise güvenlik ve fotoğraftır.


 • Sizde “Batı Kapadokya” tanıtım grubumuzda yer almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • İletişime geç ›
  hizli iletisime gecmek icin tikla


contact-1-s

Eda Nur Erdoğan

Güvenlik Uzmanı

Aksaray üniversitesini okuduktan sonra Aksaray’da kalmaya karar veren Eda Nur, Aksaray’ın hak ettiği tanıtımlara sahip olmadığını ve turizmde hak ettiğini alamadığını düşünenlerden. Bu noktada “Batı Kapadokya Tanıtım Grubu” bünyesinde görev almaktadır.

eda@habertatil.net


contact-4-s

Selim Abra

Web Tasarım ve Reklam

Web tasarım ve reklam hizmetleri sektöründe çalışan Abra, Aksaray’ın tanıtımının aktif olarak daha güçlü bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünenlerden. Bu bağlamda Batı Kapadokya tanıtım grubu içerisinde yer alan Abra çeşitli tanıtım çalışmalarını yapmaktadır.

selim@habertatil.net