www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Altan Alkan İle Ortak Çalışma

Türkiye’nin önde gelen reklam danışmanlarından olan Altan Alkan ile “Batı Kapadokya” tanıtımları için etkin çalışma kararı aldık. Bu nokta da bir dizi çalışma düzeneği içerisinde çeşitli planlar edindik. En başta Batı Kapadokya için “Fotoğraf Yarışması” planı içerisindeyiz. İlk 3’e çeşitli ödüllerin verileceği yarışma da ulusal çapta Aksaray yer alacaktır.

Sadece Batı Kapadokya olarak değil “Fotoğraf” çalışmalarımızın bir çok noktasında Altan Alkan Danışmanlık firması ile beraber ortak bir çok projesi içerisinde bulunacağız. Ada Alkan çalışmaları hakkında bilgi almak için aşağıya bakabilirsiniz.

Sirketimiz offset, countertrade, ve savunma sanayi temsilcilikleri konularinda ki uzun yillara dayanan tecrubesiyleTurkiye basta olmak uzere calismalarina baslamis, daha sonra Amerika, Avrupa, Eski Rus Devletleri ve Israil´den temsilcilikler ve calisma ortaklari bazini buyuterekten asagida ki ulkelerde sozu sayilir bir ortak konumuna gelmistir:

Amerika Birlesik Devletleri Bulgaristan Turkiye
Kolombiya Romanya Bosna Hersek
Peru Sirbistan Ukrayna
Guney Kore Cek Cumhuriyeti Suudi Arabistan

Geniş kapsamlı çalışmalar sonucunda sizleri mutlu edecek bir çok yeni çalışma hakkında bilgilendirmeleri de yine buradan sizlere ulaştıracağız.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment