www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Kardelen FM’de Aksaray Sohbet Odaları Açıldı

Türkiye’nin ilk online radyosu Kardelen FM’de Aksaray ile ilgili bir gelişme oldu ve Aksaray Sohbet Odaları açıldı. Kardelen FM, 2001 yılında Türkçe ilk online radyo yayını yapan radyodur. Radyonun 18 yıllık macerasına Aksaray kanalını açarak devam ediyor.

Aksaray Sohbet Odaları

Aksaray Üniversitesi Sohbet Odaları

20.000 öğrencisi ile Aksaray Üniversitesi her geçen gün büyüyen bir eğitim kurumu. Aksaray’da ciddi sayıda da gurbetçisi var. İçanadolu’nun bu yükselen şehrine ise yatırımlar her geçen gün artıyor.

Kardelen FM Aksaray Chat sayfasına giriş yaparak ilgili kısımlardan Kardelen FM’in sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

Aksaray Kültürü ve Tarihi Yerleri

Aksaray’a hala yolunuz düşmediyse ve daha önce tanışmadıysanız Kapadokya’yı tam olarak gezmemişsiniz demektir. Aksaray, Batı Kapadokya olarak tabir edilen kısımdır. İçerisinde Güzelyurt, Ihlara, Selime gibi bir çok ünlü yer bulundurur. Aksaray’da mutlaka Güzelurt köylerini gezmenizi tavsiye ederiz.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment