www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Aksaray Web Tasarımı ve Yazılım Ajansı Türk SEM

İstanbul’da Melih Dinar ile beraber başladığımız dijital reklam ajansı çalışması son günlerde yaşanan bazı gelişmeler sonrasında bir kanadını Aksaray’a taşıdı. Türk SEM olarak yazılım ve tasarım konusunda deneyimli iş ortaklarına sahibiz. E-Ticaret yazılımı olarak Türkiye’nin önemli ticaret yazılımlarından olan Tsoft ile beraber çalışmaktayız.

Türk SEM’de yer alan Aksaray Web Tasarım sayfasına giriş yaparak Türk SEM’e ulaşabilir ve ilgili aklınızdaki zor yazılım çalışmaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Türk SEM, Türk Search Enginer Marketing‘in kısaltılması olan SEM birleşik kelimesine sahiptir. Türk Arama Motoru Marketi anlamı taşımaktadır. Türk SEM olarak Türkiye’nin önemli bir çok firması ile çalıştık ve bu zamana kadar 100 milyon üstü reklam verdik.

Ajans olarak web üzerindeki en karışık yazılımlarınızı ekibimiz oldukça rahat kalkabilir. Aynı zamanda firmanızı yönetmek için otomasyon sistemlerine ihtiyacınız varsa bu konuda da oldukça güzel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Türk SEM, 2020 itibariyle 18 yıllık tecrübeye sahiptir.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment