www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Aksaray’da Hangi Ünlünün Konserini İstersiniz?

Ağustos ayı içinde bir konser planı içerisine girdik. Konser için bazı adımlar atıyoruz. Fakat konserde hangi ünlüyü getireceğimiz konusunda tam bir fikir birliği içerisinde değiliz. Bu konuda fikir oluşturması konusunda küçük bir anket oluşturuyorum. 100 TLlik bir bilet fiyatlandırması olacak. Eğer ilgili konsere 100 TL bilet ücretini vererek katılmayı düşünmez iseniz lütfen en alt kısımdaki seçeneği işaretleyiniz.

Aksaray'da Hangi Ünlünün Konserine Katılırsınız?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Hedefimiz Aksaray kültürel etkinliğini artırmak ve zor Pandemi süreçlerinden sonra Aksaray’ımızın moral seviyesini yükseltmektir 10 civarı çok değerli sanatçı arasından oylama devam ediyor “Özel Konsere Kim Gelsin?” lider gidiyor.

Etkinlik konusunda ise İstanbul’da devamlı “Doğaçlama Tiyatro” çalışmalarına gittiğim sevgili kardeşim Ömer Varol ve Kılçık ekibini de bir noktada Aksaray’da tiyatro yaptıklarını görmek isterim. Pandemi sonrasında Kadıköy’de kaldıkları noktada devam edeceklerini düşünüyorum. Bir noktada biraz doğaçlama, biraz düğün ve evlilik temelli eğlenceli bir tiyatro sunumu için davet edeceğim.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment