www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Bebek Cizgi Filmleri – Chootonz TV Türkçe

Sınıf öğretmenliği bitirdiğim süreçten sonra farklı meslekler üzerine yoğunlaşsam da eğitim konusunda ilgim ve gündeme dair akademik paylaşımları takibim devam etti. Bu süreçte “eBebek” üzerine bir çok farklı tavsiye metinlerimde olmuştu. Şimdi Chootonz TV Türkçe olarak bazı kritik davranımları çocuklara kazandırmak için oluşturulan çizgi filmleri sizlerle paylaşan Youtube kanalı ile ilgili bilgilendirme yapayım istedim.

Bebekler İçin Çizgi Filmler

Konuşma sürecine giren çocuklarda davranım elde etmek en az konuşmak kadar önem arz eder. Çocuklarınızın bilişsel gelişimleri için kendi yaş dönemlerine ait çizgi filmleri izlemesi hayati önem arz eder.

Chootonz Bu konuda oldukça yaratıcı görünüyor. Bebek çizgi filmleri ise seyri çocuklar için oldukça uygun. Ufuk acıcı, yaratıcılık geliştirici, hayal güçlerini güçlendirici çizgi filmler paylaşıyorlar. Chootonz TV ile çocuklarınız için “Balık Tutma” gibi bazı kritik kazanımlarla ilgili ufak bilgiler içeren çizgi filmlerini yine izlemeniz mümkün.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment