www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Aksaray Düğün Fotoğrafçısı Rehberi

2005 yılında Türkiye’nin en çok okunan Tatil Rehberi Tatil Panosu‘nu açtığım günden bu yana fotoğraf çekmeye özel bir ilgim oldu. Portre fotoğrafçılığından ziyade manzara ve otel fotoğraf çekim çalışmaları yaptım. 2010 yılları civarında almış olduğum Canon 450D ilk acemiliğimi attığım makinemdi. Daha sonraları Canon devam ettim ve Canon 3D Mark 2‘yi aldım. Canon 450D giriş seviyesiyken, 3D Mark 2 üst seviye bir makineydi. Giriş seviyesinden üst seviye makineye geçtiğimde ilk süreçlerde oldukça zorlandım. Şu an fotoğrafçılığı sadece hobi olarak gerçekleştiriyorum.

Bir süre önce önemli bir dergi çalışmamız kendi serüvenini yaşamak için web dünyasına adım atmıştı. İlk adımından bu yana Gelinlik.org ‘un önemli bir yükseliş ivmesi var. Bu yükseliş ivmesini hiç bozmadan şehir şehir tüm düğün firmalarını listelemeye devam etmek istiyoruz.

Bir süre önce Aksaray‘da hizmet veren düğün firmalarını listelemeye de başladık. İlk firması doğal olarak Vera Gelinlik oldu. Gelinlik mağazalarının yanı sıra “Düğün Fotoğrafçılarını” listelemek için bölüm oluşturduk. İlgili Listeye Gelinlik.org Aksaray Fotoğrafçıları kısmından gidebilirsiniz.

Kapadokya’nın önemli bir parçası olan Aksaray, düğün fotoğraf çekimi içinde doğal olarak bir çok önemli yere ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de hem Balayı hem de düğün fotoğraf çekimi için daha iyi bir yer düşünemiyorum.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment