www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Malatya Gelinlik Rehberi ve Mağazaları

Battal Gazi’nin memleketi Malatya Gelinlik mağazaları hakkında bir yazı kaleme alalım istedim. Eşimin memleketi Malatya’ya özel olarak ilgi gösteriyoruz. Gelinlik.org olarak tüm düğün firmaları listeleyeceğiz. Elbette uzun ve zor bir süreç, fakat; bu konuda iyi bir kadromuz var.

Gelinlik.org ‘da Gelinlik Mağazaları Listesi

Ankara‘dan sonra tüm mağazaları listeleyeceğimiz 2. şehrimiz Malatya planlarımız arasında yer alıyor. Tüm listelediğimiz Malatya Gelinlik Mağazaları listesine ulaşarak şu ana kadar listelenen tüm mağazaları görebilirsiniz. Genel itibariyle ilk sıralamaya çalıştığımız mağazalar Malatya Gelinlik sektörünün öncü firmaları olması için çalıştık.

Eksik olduğunu düşündüğünüz Malatya Gelinlik mağazası varsa lütfen Gelinlik.org sistemine ekleyiniz.

Sırayla Gelinlik Mağazaları, Düğün Salonları, Fotoğrafçılar ve Organizasyon firmalarına yer vereceğiz. Bu konuda ki çalışmalarımıza siz de katılabilirsiniz.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment