www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Hedef Değişikliği Mesele New York Gelinlik

İşin temelinde ülkemiz dünyanın önemli stilistlerini barındıran tekstil ülkesi. Bu zamana kadar ihracat arzusuyla turizmde varlık çalışması yaptım, bazı taşları yerinden oynatmam gerektiğinde ise bu hayal tekstil olarak yeniden şekillendi.

Gelinlik üzerinde Ferhat Altay ile bir çok yazılım yazdık. İlgili yazılım sürecinde Fransa, Amerika ve İngiltere üzerinde düğün alışveriş portallarını inceledik. Şu an gelmiş olduğumuz yazılım seviyesinde her hangi bir çalışma göremedik. Bu sebeple Türkçe yaptığımız çalışmayı ilk olarak İngilizce ve ilk bölgesel çalışmasını da New York olarak belirledik. İlgili çalışmanın gelişim süreci bizi muhteşem heyecanlandırıyor.

Mağazalar + Mağazada Bulunan Modeller + Stistler + Stilist Puanlamaları + Markalar + Marka Puanlamalar + Yapay Zeka ve Content Marketing süreciyle bekle bizi New York. %70‘lik kısmını tamamladığımız yazılımın arayüzünde değişikliğe giderek İngilizce yayına vereceğiz. İlk çalışmamız New York’ta hizmet veren Gelinlik Mağazaları ile ilgili tüm public verileri paylaşmak. Daha sonrasında yazılımımızın can alıcı noktası devreye girecek ve bir şekilde başarıya ulaşacağız.

Elbette olay çok zor. Büyük bir pazar ve oradaki varlık çalışmamız çok enerji isteyecek. Rekabetinde oldukça yorucu olacağı kesin. Ama biz en iyiyi ortaya koyarsak neden olmasın.

İyilik Yap Evren Ödesin

İnsanlığa yapacağınız her katkı başlangıç noktasına dönme eğilimindedir. Bu kesin ve kati bir ifadedir. İlk web sitesi tasarlamaya başladığımda insanların istediği bilgiyi olabildiğince hızlı şekilde kullanıcılara ulaştırmaktı. Bu şekilde geçen yıllarda bir çok fırsat elime geçse de o yüksek meblalarda gelirlere maalesef kavuşamadım. Fakat; şu kesin bir ifade ki hedefinde başarı yatması en temiz hedef.

Ankara Gelinlik Meselesi

İç Pazarda bazı önemli gelişmeler oluyor. Bunların başında piyasayı daha net anlamak için Gelinlik ve Organizasyon isminde Gelinlik.org web sitesini aktif hale getirdik. Bu şekilde iç piyasadan alacağımız dönütlerle yurtdışında daha başarılı çalışmalara imza atabileceğiz. İlgili çalışmalarla ilgili öneri ve talepleriniz olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment