www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Maxim SEM ‘de Son Gelişmeler Neler?

İstanbul / Çekmeköy‘de hizmet veren SEM firmamız Maximsem.com son günlerde önemli bir yükseliş yakalamaya başladı. Bu yükselişin temel unsuru kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmamız olduğunu belirtebilirim. Kurumsal şekilde çalışan firmamız firmalar için tüm “SEO Çözümleri” konusunda hizmet veriyor. Sadece SEO olarak değil aynı zamanda sertifikalı şekilde “Adwords Danışmanlığı” hizmetleri de var. Maxim SEM son hızla müşteri alımlarına devam etmekte.

SEO

Adwords Reklamcılığında Durumu Nedir?

Sadece SEO ile başarının gelmesi mümkün görünmüyor. Bu kanı bir çok sektör için geçerli. Bazı kritik sektörler var ki Adwords maliyetleri çok yukarıda ve o alanda Adwords şu etapta çok mantıklı görünmüyor. Peki eğer Adwords reklamı veriyor olsaydınız siz Adwords’tan ne kadar kazanırdınız? sorusunun cevabını biliyor musunuz? Bu soru kalıbı üzerine çok düşündük ve ortalama değerleri baz alarak en uygun uygulamayı yazdık. İlgili bağlantıyı takip edip uygulamaya göz atabilirsiniz.

SEO Çalışmalarında Son Durum Nedir?

SEO alanında rekabet elbette 10 yıl öncesine göre oldukça farklı. Fakat 10 yıllık gelişimini yakından takip etmiş birisi olarak Maxim SEM’de biz kurumsal seo çalışmaları yapıyoruz ve asla üye kurumları sıkıntıya sokacak hamleleri atmıyoruz. Biz elbette şu mantığı temel mantık olarak alıyor ve o şekilde çalışıyoruz; “Üzerinde çalışacağımız site listeneceği yeri öncelikle haketmelidir. Hak etmeyen bir siteyi ilgili yere gelmez ve zaten gelmemelidirde.” prensibi içerisindeyiz. Yine de bazı SEO uzmanları bu hassasiyeti göstermiyor. Biraz para kazanmak için milyonlarca dakikanın boşa gitmesine neden olabilmekteler.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment