www.veragelinlik.com

Gelinlik Alan Çiftlere Balayı Vera Gelinlik'ten

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Niğde Gelinlik Nereden Alınır?

Çevre iller Konya, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir‘e eşit mesafedeki uzaklığından dolayı Aksaray’da açılan Vera Gelinlik her yıl mağazasına 200 yeni model getiriyor. Bu konuyu da Vera Gelinlik – Niğde sayfasına özel olarak kaleme aldım.

Niğde, Aksaray arası mesafe yaklaşık 1 saatlik oldukça kısa bir mesafeye sahip. Bu sebeple Niğde’den, Aksaray’a gelinlik seçimi için gelebilirsiniz. Vera Gelinlik mağaza olarak 400 m2’lik geniş bir alana sahip. Mağazaya gün ışığı girmemektedir ve ışıklandırması düğün salonu tonlarıyla aynıdır.

Düğün Salonu ve Gelinlik Mağazası Işıklandırması

Gelinlik mağazalarına ulaşan gün ışığı gelinliğin görünümüne etki etmektedir. Fakat düğünler gece veya gündüz ise kapalı ortamlarda yapılmaktadır. Bu sebeple “Gelinliği mağazadan aldığımda yakışmıştı, fakat; düğün salonunda tam istediğim gibi durmadı.” sorunu yaşamazsınız. Vera Gelinlik’te tam olarak nasıl gördüyseniz düğününüz sırasında da aynı görünecektir.

Model Seçimi ve Uzman Bilgisi

Vera Gelinlik alanında uzman bir işletmedir. Bir çok farklı temel değişken kritere göre en doğru gelinlik seçimi için sizleri yönlendirir.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment