www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Neden Vera Gelinlik En İyi Modelleri ve En İyi Stilistleri Tercih Ediyor

Yapay Zeka Gelişimi, Web Sistemleri (Gelinlik.net ve Gelinlik.org), Creative Süreçler, Mobil Uygulama gibi alt yapı sistemlerinin elbette gelişim süreci oldukça önemli. Türkiye ve Dünya üzerinde önemli bir marka olabilmek için bu çalışmalar arka planda önemli bir ekip tarafından İstanbul‘da yapılıyor.

Önemli bir marka olabilmek için öncelikle Türkiye’nin en üst standartlarındaki gelinlik mağazalarında bulunan ürünlerden edinmek gerekir. Bu konuda Gelinlik.net ve Gelinlik.org projelerimizin bizler için önemli katkıları oldu. Türkiye’nin en önemli gelinlik markaları Aksaray’da sadece Vera Gelinlik‘te yer alıyor. Bu yüksek kalite standartları bizim çatı kuruluşumuzun da ilk ve en önemli felsefesi olan; “Mevcut lokasyonda en iyi ürünü sunmak.” temelinde yer alır.

İlk Hedefimiz Sistemimizi Mükemmelleştirip İstanbul’a Açılmak

Öncelikle tamamen kusursuz bir müşteri deneyimi oluşturmak istiyoruz. Dünyada bulunan en beğendiğimiz modellere mağazamızda yer veriyoruz. Yüzlerce model arasından en doğru modele ulaşabilmek için yüksek eğitim sistemimiz ve geliştirmiş olduğumuz Yapay Zeka sistemi mevcut. Prova aşamalarından, terzilik aşamalarına, teslimat öncesi aşamadan, düğünde yaşanabilecek olağan dışı durumlara kadar her konuda yüksek standartlar belirledik.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment