www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Yeni Bir Gazete Bayilerde – YeniBirlik

YeniBirlikLogo

Türk SEM‘in proje yöneticiliği hizmetlerini yaptığı “Yeni Birlik Gazetesi” şimdi tüm bayilerden temin edilebilmektedir. Gündeme ait “Sır Haberleri” Türk Gazetecilik anlayışına uygun şekilde yayınlıyorlar. Şu an Aksaray‘da da tüm bayilerden temin edilebilir.

“DİLDE FİKİRDE İŞTE BİRLİK”

İmtiyaz Sahibi
Avni ÖZGÜREL aozgurel@yenibirlikgazetesi.com

Genel Yayın Yönetmeni
Okan SARIKAYA osarikaya@yenibirlikgazetesi.com

Haber Müdürü
Mustafa YAŞAR myasar@yenibirlikgazetesi.com

ÖNEMLİ HABERLERE İLK SİZ ULAŞIN

YeniBirlik demokrat duruşu ve cesur habercilik anlayışı ile gazetelerini çıkartmaktalar. Web sayfalarında da anlık olarak tüm gelişmeleri görmeniz mümkün. Geniş editör kadrosu ile anlık olarak tüm haberleri okuyucularına ulaştırıyorlar. Fakat bazı özel haber ve gündeme dair siyasi inceleme yazılarına gazetelerinde yer vermekteler.

GÜNDEMİ YAKINDAN TAKİP ETMEK İÇİN WEB SAYFALARI AKTİF

gazetebirlik

Web sayfalarında en dikkat çeken “Siyasi Haberler” kısmıdır. Siyaset üzerinde hem Türkiye hem Dünya’da önemli bilgilere ver veriyorlar. Sitelerinde Analiz Haberler kısmında da bu dikkatli inceleme haberlerin ulaşmaları mümkün. Henüz çok yeni bir gazete olmasından dolayı da siteleri oldukça yeni. Henüz kurulum ve gelişim safhasında olan sitelerinde de içerikleri her geçen gün artıyor. Türkiye’nin en ünlü köşe yazarlarını takip etmek için “Ünlü Köşe Yazarları” bağlantısını takip edebilirsiniz.

TWİTTER ÜZERİNDEN TAKİP ETMEKTE MÜMKÜN

Gazete Birlik üzerinden paylaşılan haberlere ulaşmak için Twitter Gazete bağlantısı ile takip edebilirsiniz. Son paylaşımları ise aşağıdaki gibidir.

Sadece haber değil kritik bilgilerde Gazete Birlik tarafından paylaşılmaktadır. Sitelerinde henüz olmayan ama ileri dönemlerde olabilecek bir kaç eklenti mevcut.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment