www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

2021’in En İyi Modelleri Vera Gelinlik’te

Vera Gelinlik olarak en zahmetli kısımlardan olan ve yaklaşık 6 aydır dünya gelinlik modasını takip ettikten sonra yılın en iyi Gelinlik Modellerini Aksaray mağazasına getirtti. 20 farklı kendi alanında uzman stilistin modelleri şimdi Aksaray Vera Gelinlik‘te.

Çalıştığımız bir birinden değerli markaların tüm 2021 çalışmalarını inceledik. 2021 dantel modellemesi ve genel modası üzerine yaptığımız çalışmalar sonucunda 2021’de “Simli Gelinlik Modelleri” oldukça ön planda görünüyor.

Pamucak Mah. Büyük Bölcek Cad. No : 110 – Aksaray Vera Gelinlik

Yukarıdaki bağlantıyla yol tarifi alınabilir. 2021 sezonu gelinlik, nişanlık ve bindallı modellerinde hızlı davranarak size en uygun modeli şimdiden ayırtabilirsiniz.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment