www.veragelinlik.com

Türkiye ve Dünya'nın En Önemli Gelinlik Markaları Vera Gelinlik'te

Slide background

Batı Kapadokya Videoları

Kurumsal video çekimlerinizin yanı sıra Kapadokya'nın diğer yarısı Bati Kapadokya tanıtımlarını da üstlenmek arzusundayız. Bu noktada grubumuzla beraber çeşitli kısa ve tanıtıcı videolar çekeceğiz. Yine bu videolara Batı Kapadokya Video, sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kendi Çekim Videonuzu Gönderin

Videonuzu bize göndermek için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

Aksaray’da ki En Dikkat Çeken Eksiklik Nedir?

1 yıl 6 ay oldu Aksaray yerleşik olalı. Geçen zaman sürecinde gezmek için şöyle bir yola çıktığımızda genel olarak “Cafeler Caddesi – Büyük Bölcek Yolu – Cumartesi Pazarı Önü ve Tekrar Cafeler Caddesi” akışını takip edip 3 – 5 dakika arasında gezip bitirdiğimizi fark ettim.

Aksaray’dan ayrılıp tekrar İstanbul’a dönüş süresini ise 15 Kasım 2024 olarak planlıyoruz. O zamana kadar Vera Gelinlik çalışmalarını genişletirken, Mavi Seyahat ve Tatil Panosu süreçlerini de İstanbul’da başlatmış olacağım. Nitekim Mavi Seyahat tam olarak 13 yıldır deniz yolculuğu alanının öncü firmalarından olan Aborda Yatçılık ile çalışıyor. Bu 13 yıllık süreçte Aborda Yatçılık işletmecisi sevgili abim Cem Er işleri daha da büyütmeye karar verdik. Mavi Seyahat web sitesi maviseyahat.com ‘un çok daha kapsamlı bir süreç yaşaması için kritik bir çok yatırım fikrindeyiz.

Konu Aksaray’dı ve En Ciddi Eksikliği

Aksaray Belediyesi‘nin Aksaray’da ki çalışmaları özellikle Nüfus anlamında önemli yükseliş kayda değer bir başarı. Fakat; bu bir şehri güzelleştirmiyor. Bir şehri güzelleştiren sembollerdir, mimari tarzdır ve ışıklandırmalardır. Maalesef ışıklandırma konusunda oldukça yetersiz.

40 Metrelik yol üzeri alt geçitte yapılan Neon Aydınlatma oldukça güzel oldu. Fakat; yetersiz, öncelikle Aksaray’ın ışıklandırması için mimarlardan proje toplanması gerekiyor. Projeler arasında en doğru proje seçilip, Aksaray’ın önemli yerlerine bu ışıklandırmalar yapılmalı.

Tahir

About Tahir

İstanbul'da Turizm, Reklam ve Gazetecilik yaptım. Günümüzde (2020 - Şimdi) Aksaray'da Veragelinlik.com ve Türk SEM Üzerinde Çalışmalarıma Devam Ediyorum.

Leave a comment